Edward Książek podziękował za 20 lat współpracy

Był radnym od 20 lat – Edward Książek nie został wybrany do nowej rady miasta. Nie zmienia to sprawy, że przez 20 lat bardzo czynnie uczestniczył w życiu miasta i – niewątpliwie – w raz z końcem tej kadencji kończy się pewna epoka.

– Chciałem podziękować pracownikom Biura Rady Miasta Kutno, prezydentom, przewodniczącemu i innym radnym za 20 lat współpracy i pomocy w wykonywaniu mandatu radnego – mówił Edward Książek. – Dziękuję także naczelnikom wydziałów i szefom miejskich spółek za 20 lat współpracy. Dziękuję strażnikom miejskim za pomoc w poruszaniu się po urzędzie przy mojej niepełnosprawności. Po prostu: dziękuję.

Pan Edward był radnym od kadencji 1998-2002, gdy prezydentem Kutna był Krzysztof Wacław Dębski. Ja zapamiętam go jako człowieka, który – gdy była taka potrzeba – nie zawahał się, otworzył WŁASNY portfel i bez dyskusji dał dużą kwotę na wyjazd dzieci z ubogich rodzin. To jedyny radny, który zdobył się na taki gest w ciągu ostatnich 20 lat. Dlatego nie tylko radny Książek ma powód, by dziękować za pomoc w sprawowaniu mandatu radnego – także my powinniśmy być dumni, że takiego radnego mieliśmy!

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *