Po dwóch latach znów Wyścig Solidarności zobaczymy w Kutnie

Wyścig Solidarności i Olimpijczyków znowu zawita do Kutna. Tym razem kolarze wystartują z naszego miasta do etapu drugiego, prowadzącego do Płocka.

W tym roku Wyścig Solidarności i Olimpijczyków jest organizowany po raz trzydziesty drugi. Ostatnio kolarze gościli w Kutnie w 2019 roku.

Start 2. etapu wyścigu zaplanowany jest na środę 23 czerwca na godz. 18. Kolarze będą ścigać się na prawie 100-kilometrowej trasie z Kutna do Płocka z lotnym finiszem w Gąbinie.

Jak informuje Urząd Miasta Kutno, w związku z organizacją wyścigu kierowcy będą musieli liczyć się z pewnymi utrudnieniami na drogach.

W środę od 9:00 do 22:00 zamknięta będzie ulica Kościuszki od skrzyżowania z ul. Barlickiego do skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego oraz ulica Wyszyńskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Papieża Jana Pawła II. Dodatkowo od 17:00 do 20:00 zamknięte dla ruchu będą skrzyżowania ulic Witosa i Barlickiego oraz Joselewicza i Zamenhofa.

Ponadto na główniej trasie wyścigu ruch zostanie wstrzymany na pół godziny przed przejazdem peletonu i odblokowany niezwłocznie, gdy będzie to możliwe, po przejeździe trasy przez kolarzy.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *