Dłuższy termin na przyłącza

dłuższy termin na wnioski
Wnioski można składać do końca sierpnia

Do końca sierpnia miasto przedłużyło nabór zgłoszeń na dofinansowanie przyłączy kanalizacyjnych do sieci miejskiej. Skąd ten dłuższy termin?

 – Nabór wniosków  o udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji w zakresie podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego na terenie Miasta Kutno został wydłużony do 31 sierpnia br. z uwagi na wolne środki w budżecie miasta przewidziane na to zadanie – informuje Joanna Brylska, kierownik Biura Prasowego Urzędu Miasta Kutno.  – Wysokość dotacji wynosi do 50% kosztów wykonania podłączenia dla każdego budynku, lecz nie więcej niż 3.000 złotych, a rozliczenie dotowanego zadania musi nastąpić w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2016 r.

Wniosek o udzielenie dotacji można składać:

  • bezpośrednio w Punkcie Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Kutno (pokój 201),
  • za pośrednictwem podmiotu świadczącego usługi pocztowe lub kurierskie na adres: Biuro Obsługi Funduszy Pomocowych Urzędu Miasta Kutno, pl. Marsz. J. Piłsudskiego 18, 99-300 Kutno z dopiskiem: „Wniosek o udzielenie dotacji celowej na wykonanie podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego na terenie Miasta Kutno”

w terminie do końca sierpnia 2016 roku.

Formularz wniosku wraz z załącznikami dostępny jest również w Punkcie Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Kutno (pokój 201) oraz w Biurze Obsługi Funduszy Pomocowych Urzędu Miasta Kutno (pokój 412).

Komentarze

komentarze

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *