Boks dla wszystkich – podejmij wyzwanie w Łodzi

Już wkrótce każdy, kto do tej pory uwielbiał oglądać boks będzie miał okazję stanąć również do prawdziwej walki w jednej z jedenastu miejscowości. A wszystko za sprawą nowego projektu Boks dla wszystkich, który adresowany jest do każdego, kto ukończył osiemnasty rok życia.

Boks dla wszystkich to szansa dla każdego – mężczyzn i kobiet, amatorów i szefów firm. W trzech kategoriach: Białe Kołnierzyki – White Collar Boxing, Kobiety i Fighterzy mają okazję i szansę zmierzyć się ze sobą ci, którzy wciąż mają niedosyt sportowych emocji. Ostateczne starcie w ringu w konkretnych miejscowościach poprzedzają trzymiesięczne treningi i sparingi – wszystko pod czujnym okiem Rafała Jackiewicza – jednego z najbardziej znanych pięściarzy w naszym kraju.   
– Boks dla wszystkich jest dosłownie dla wszystkich. W trzech kategoriach ludzi są trzy kategorie wagowe. Zwycięzcy wewnętrznego turnieju zmierzą się ze sobą na gali w Warszawie. Ci, którzy wygrają pojedynki w kat. Fighter będą mieli również otwartą drogę aby boksować na zawodowym ringu – mówi Rafał Jackiewicz.
W kategorii Białe Kołnierzyki – White Collar Boxing mogą walczyć wszyscy ci, którzy pragną zabawić się boksem. Warunek jest jeden – mężczyźni nie mogą mieć wcześniejszych, amatorskich walk. To też dobra okazja aby poprawić wydolność organizmu, wdrożyć nowy styl życia.
Do kategorii Fighter może zapisać się każdy młody, gniewny. Jest to kategoria dla mężczyzn, którzy mieli już amatorski debiut, ale z różnych przyczyn musieli przerwać trenowanie. Zwycięzca w tej kategorii otrzyma debiut na gali Sferis KnockOut Promotions i kontrakt zawodowy – o ile się wykaże, że rzeczywiście warto w niego zainwestować.
Kobiety mogą walczyć zarówno w Białych Kołnierzykach jak i w kategorii Fighter. Trzymiesięczne przygotowanie do trzyrundowej walki to nie tylko intensywna praca nad wydolnością organizmu i zaangażowanie, ale także budowanie większej pewności siebie, troski o zdrowie, zachęcenie do podejmowania trudnych decyzji – co za tym idzie – również lepsze samopoczucie.
W naszym województwie przygotowania do walki odbywać się będą w Fight Club w Łodzi. Start: 2 kwietnia!
Pokonaj swój strach i stań do walki o marzenia!
Więcej info na: www.boksdlawszystkich.pl

foto: archiwum prywatne organizatorów

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *