Powstanie nowy blok RSM PIONIER na Łąkoszynie

RSM PIONIER wybuduje nowy blok
RSM PIONIER wybuduje nowy blok

Na Łąkoszynie ma stanąć kolejny blok RSM Pionier. Tym razem projektowany budynek będzie stanowić uzupełnienie istniejącego zespołu budynków mieszkalnych, wielorodzinnych osiedla Bukowa i osiedla Łąkoszyn.

  – Planujemy rozpocząć budowę na wiosnę, a zakończyć w 2018 roku – mówi Andrzej Nowakowski, prezes RSM PIONIER.  – Podania zaczęły spływać już pierwszego dnia, gdy ogłosiliśmy informację, że blok będzie budowany…

W dwuklatkowym budynku ma się znaleźć 25 mieszkań o łącznej powierzchni ok 1280 m2. Klatki schodowe budynku zlokalizowano od północnego – wschodu. Balkony natomiast skierowano na najbardziej uprzywilejowane strony świata tj. południowy – zachód.
Projekt
przewiduje również lokalizację zieleni rekreacyjnej oraz dekoracyjnej i izolacyjnej wzdłuż ulicy wewnętrznej. W sumie projektuje się zasadzenie minimum ok. 15 krzewów i drzew liściastych i iglastych. Drogę dojazdową zaprojektowano o szerokości 5 m z kostki
betonowej, chodniki i miejsca postojowe z kostki w innym kolorze.
Najmniejsze z projektowanych mieszkań mają mieć powierzchnię 37,212 m2, a największe – 63,81 m2. Największe mieszkania będą miały 4 pokoje.

W budynku będzie 5 takich mieszkań
W budynku będzie 5 takich mieszkań

Budynek przystosowany będzie dla osób niepełnosprawnych. Komórki dla mieszkańców – po jednej na każde mieszkanie – zlokalizowano w piwnicy. Pomieszczenia techniczne zaprojektowano również w piwnicy bloku. Windy przewidywane są w każdej klatce.

Wszystkie szczegóły o nowej inwestycji, z rozkładem projektowanych mieszkań włącznie można znaleźć na stronie RSM PIONIER w Kutnie (plik .pdf)

Więcej informacji:
Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa PIONIER

ul. Staszica 21, 99-300 Kutno

email: pionierk@poczta.onet.pl Telefon: 24 355-26-00

pionier_blok2

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *