Nauka jazdy w Kutnie
jest uchwała sejmiku

nauka jazdy
Do ,,prawka” coraz bliżej

Sejmik Województwa Łódzkiego już wyraził zgodę na utworzenie w Kutnie ośrodka, w którym będzie można zdawać egzaminy na prawo jazdy. To dobra wiadomość dla wielu mieszkańców naszego miasta.

W ostatnich dniach sejmik podjął uchwałę w sprawie wskazania miasta Kutna, w którym może być przeprowadzony egzamin państwowy w zakresie prawa jazdy AM, A1, A2, A, B1 lub B. Kutnowska ,,nauka jazdy ” ma mieć siedzibę przy ulicy Szpitalnej.

 – Dla mnie to dobra wiadomość – mówi Michał Majewski spod Kutna. – Syn będzie mógł zrobić szybko prawko, bez zbędnej straty czasu. I dokładnie o to chodzi!

Najdziwniejsze w tej sprawie jest to, że zaledwie dwa lata temu Witold Stępień, ówczesny Marszałek Województwa Łódzkiego z nadania Platformy Obywatelskiej mówił, że nie ma możliwości, by w Kutnie można było zdawać egzaminy na prawo jazdy, a problemy z tym związane rosły wręcz z każdym kolejnym pismem. W tej kadencji obecny marszałek – oczywiście: także Witold Stępień zdanie zmienił. Przepisy się nie zmieniły. To dlaczego 2 lata temu to było niemożliwe?

Komentarze

komentarze

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *