Od 8 marca 2017 roku – pogłębione badania profilaktyczne

SZANOWNI MIESZKAŃCY POWIATU KUTNOWSKIEGO!

Informujemy, że od 8 marca 2017 roku  trwają pogłębione badania profilaktyczne w ramach rozszerzenia projektu „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie”  realizowanego przez Powiat Kutnowski  w ramach Programu PL13  Ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu.

I etap: Osoby, które wypełniły Deklarację uczestnictwa w projekcie zapraszane są obecnie przez Wykonawcę tj Laboratorium Przygoda Grupa ALAB Płock na pierwszy etap badań tj. badań laboratoryjnych do 3 punktów pobrań znajdujących się w:

  • Kutno, ul. Sowińskiego 1/VI    czynne od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 do 15:00;  w soboty czynne w godz. godz. 07:00 do 12:00
    (budynek znajduje się naprzeciwko Stadionu Miejskiego Kutno przy ul. Kościuszki);
  • Kutno, ul. Grunwaldzka 2 (w Przychodni „Medyk”)  czynne od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 do 10:00;
  • Żychlin, ul. Marchlewskiego 5a  czynne od poniedziałku do piątku w godz. 07:30 do 12:00.

II etap badań (badania kardiologiczne) odbywa się w budynku Kutnowskiego Szpitala Samorządowego sp. z o.o. Kutno, ul. Kościuszki 52 na IV piętrze – w SCANMEDZIE

Uczestnicy badań mogą zapisać się na wizytę osobiście  lub  zgłosić chęć udziału pod nr tel. 24 357 53 51
Po badaniach laboratoryjnych Wykonawca drugiego etapu badań – SCANMED  zaprasza Uczestników na kolejne badania kardiologiczne tj. EKG, echo serca   oraz konsultacje z lekarzem specjalistą.
Po konsultacji kardiologicznej wydawany jest  komplet wyników badań bądź skierowanie na dalszą diagnostykę (np. próba wysiłkowa, ergospirometria, doppler żył i tętnic kończyn dolnych, doppler tętnic szyjnych, doppler ABillity, konsultacja angiologiczna bądź konsultacja neurologiczna).

UWAGA: Udział w pogłębionych badaniach kardiologicznych kończy się odebraniem od Wykonawcy, tj. firmy SCANMED kompletu wyników przeprowadzonych badań.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.